Dziękujemy za wsparcie hospicjum Nadzieja

Dziś zakończyliśmy naszą copiątkową akcję sprzedaży ciast na rzecz Hospicjum Nadzieja. Dziękujemy Pani Annie Stachyra, Pani Monice Gredeckiej, Pani Marcie Sip, Pani Kamili Tomaszewskiej, Pani Joannie Jabłońskiej oraz Pani Angelice Ciesielskiej za przygotowanie tych słodkich pyszności. Dziękujemy też wszystkim, którzy je kupili. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu i pani Kasi Wyka-Buchalskiej za akcję z pluszakami. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wszystkie wrzucone do puszek pieniądze i za darowizny rzeczowe. Zostaną one przekazane do Hospicjum we wtorek 30 kwietnia. Jeszcze w poniedziałek można zasilić puszki i przekazać rzeczy potrzebne w Hospicjum do klasy 3a sala 11 na piętrze.