Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W związku ze Światowym Dniem Pluszowego Misia, 25 listopada do klasy 1b zawitały najróżniejsze misie. Uczniowie prezentowali swoje maskotki, szukali par wśród misiów, przeliczali i opisywali ich wygląd. Pierwszaki narysowały i wykleiły także swoich ulubieńców, pracując w grupach. Na zakończenie zajadały się przysmakiem Kubusia Puchatka - pysznym miodem. I. Zielińska