ZAWODY w TRÓJBOJU i CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Dnia 17.05.2023 r. na Stadionie Miejskim w Chełmży przeprowadzone zostały zawody w TRÓJBOJU i CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM. Pogoda niestety zawodników nie rozpieszczała, było bardzo zimno. Mimo to uczniowie naszej szkoły jak zawsze stanęli na wysokości zadania, zajmując w każdej kategorii II miejsce.

Składy zespołów TRÓJBOJU stanowili:

- dziewczęta: Maria Lewandowska, Lena Jabłońska, Amelia Okońska, Marcelina Hoffmann i Julia Rokicińska,

- chłopcy: Jacek Wiśniewski, Aleksander Wasiak, Marek Tracz, Oskar Lewandowski, Mateusz Maliszewski, Hubert Daszkowski.

W skład drużyn CZWÓRBOJU weszli:

- dziewczęta: Natasha Rzeszódko, Martyna Drzewuszewska, Laura Jankowska, Laura Zabłocka, Kira Semenchenko, Nadia Kucherenko,

- chłopcy: Bartosz Rzepkowski, Bartosz Głaszcz, Filip Węgrzyn, Filip Vacek i Marcel Bagiński.

Nasze gratulacje!

Autor: Małgorzata Bartnik